Anni Lu øreringe MOONSTONE BEACH HOOP

800.00 kr.

Ikke på lager

Anni Lu øreringe MOONSTONE BEACH HOOP

De brede og åbne sandstrande ved Moonstone Beach i Californien indbyder til lange, langsomme gåture hånd i hånd med din specielle. Og selvfølgelig har du brug for disse øreringe til turen.

Messing med 18kt guld belægning
Hoop er 15 mm. Perle er 12-14 mm.

Solgt som par.

UPCYCLET af ANNI LU.

Vi prøver altid at gøre en forskel. Alle upcycled stilarter er lavet af genbrugte materialer fra ANNI LU arkiverne og designet specielt til det bevidste sind.

Du har altid 14 dage til at returnere eller ombytte varer købt på www.cristels.dk. Læs mere her

Vi tilbyder fri fragt på alle ordrer over 700 kr. Hvis du bestiller hverdage inden kl. 10.00, sender vi din pakke samme dag. Leveringstiden er 1-3 hverdage. Læs mere her

Vores åbningstider i butikken er mandag til fredag kl. 10.00 – 19.00 og lørdag kl. 10.00 – 16.00. søndag Lukket

Få 10% rabat på din første ordre

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær blandt de første til at høre om nyheder, eksklusive kampagner og udsalg.  

Tilmeld dig i dag og modtag din rabatkode direkte i indbakken.

Cookies

Denne hjemmeside bruger cookies til at forbedre din oplevelse. Vi vil antage, at du er ok med dette, men du kan fravælge, hvis du ønsker.